شرایط و قوانین ایتاویلا

گروه ایتاویلا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون جرائم رایانه ای و قانون تجارت الکترونیک فعالیت می کند ، دسترسی و استفاده کاربر از وب سایت itavila.com، مشروط به رعایت قوانین فوق الذکر، سایر قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران و ضوابط و شرایط ذیل قرارداد می باشد. شما با ورود به وب سایت و هربار استفاده از آن به هر شکلی اعم از ثبت آگهی، بازدید از وب سایت و … بدون هیچگونه محدودیت و شرطی، قرارداد را فهمیده اند، آن را پذیرفته اند و به آن ملزم و پایبند هستید. ورود کاربران به وب سایت itavila.com به منظور استفاده از خدمات ارائه شده توسط ایتاویلا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست های حفظ حریم شخصی ایتاویلا است.

تعاریف

1_محتوا:

کلیه مطالب اعم از تصویری نوشتاری و صوتی موجود در وب سایت می باشد که شامل و محدود به اطلاعات، داده ها، گرافیک، نرم افزار، آیکون دکمه، علائم تجاری، سرویس های الکترونیکی، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری میباشد.

شرایط و قوانین:

قرارداد قانونی که شما با ما می بندید و شامل این شرایط و قوانین، سیاست حریم خصوصی و دیگر سیاست ها، دستورالعمل ها و مقرراتی می شود که در وب سایت ما وجود دارد.

شما یا ضمیر مالکیت “تان” : به معنی هر کاربر وب سایت شامل کسانی که وارد وب سایت می شوند و یا از خدمات وب سایت استفاده میکنند.

2_مشاوره املاک

مشاوره شخصی است که از طرف ایتاویلا به عنوان مشاور متعهد و صادق در حوزه املاک و مستغلات شناخته شده و به عنوان زیر مجموعه املاک دارای مجوز اتحادیه مشاورین املاک برای خدمت دهی به متقاضیان خرید میباشد.

3_خدمات ایتاویلا

ایتاویلا یک پلفترم خدمات ملکی است، که امکان برقراری ارتباط ، به منظور ارائه خدمات مشاوره ای املاک ، میان مشاوران و متقاضیان خرید ملک را فراهم می کند . این وب سایت، این فرصت را برای شما فراهم می کند که از میان تعداد متنوعی از املاک که برای فروش و یا اجاره از طریق وب سایت فهرست بندی شده اند به جستجو و انتخاب بپردازید. وب سایت این خدمات را به وسیله ی اعطای دسترسی شما به محتوای وب سایت فراهم میکند.

4_ حریم خصوصی

جمع آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی درباره شما، تحت سیاست حریم خصوصی ما قرار دارد. ما از اطلاعات شما برای پیشبرد امور ملکی خودتان استفاده خواهیم کرد و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی گذاریم مگر به حکم صریح قوانین ایران. حفاظت از اطلاعات شخصی و هویتی شما از وظایف قانونی ایتاویلا و به طور جدی به آن پایبند میباشد.

5_ مالکیت معنوی

مالکیت فکری و معنوی علامت تجاری، نام وب سایت و نام دامنه ی وب سایت تماما متعلق به ایتاویلا می باشد و تمامی حقوق مربوطه برای ایتاویلا محفوظ است.

6_ ضوابط و محدودیت ها

با استفاده از این وب سایت شما موافقت می کنید که این کارها را انجام ندهید:

_آدرس ایمیل غیر واقعی ارائه بدهید ، هویت دیگران را تقلید و یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان دهید.

_ سعی کنید از طریق ایتاویلا به سیستم های کامپیوتری و یا مطالبی دسترسی غیر مجاز پیدا کنید یا مهندسی معکوس انجام دهید.

_ از طریق ایتاویلا دست به جمع آوری خودکار اطلاعات بزنید.

_تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد ایتاویلا به هر شکلی

_استفاده از ایتاویلا یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا اینکه فریبکارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه کننده یا توهین آمیز باشد.

شما موظف هستید از شماره تلفن همراه متعلق به خود استفاده کنید، در غیر اینصورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه شخص مسئول خواهید بود.

7_مسئولیت ها و سلب مسئولیت ها :

در محل زندگی شما ممکن است برخی قوانین حمایت از مصرف کننده وجود داشته باشد. چنانچه این قوانین در موضوعی صدق کنند و نافذ باشند. ما قصدی برای رد با تغییر آنها نداریم. به اینگونه قوانین ، قوانین مصرف کننده را ناپذیر میگیریم. به جز در مواردی که قوانین مصرف کننده را ناپذیر حکم کنند. در باقی موارد:

ما تنها متعهد به وعده های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده ایم. در قبال برداشت های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم.

ما تلاش معقولی می کنیم که محتوا با دسترسی مشابه وب سایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند و اینکه ایرادها رفع شوند و اینکه محتوای وب سایت عاری از ویروس دیگر اجزاء مخرب باشد، ولی هیچ کدام از این موارد را نمی توانیم تضمین کنیم و تضین نمی دهیم.

ما تلاش معقولی می کنیم که دسترسی شما به وب سایت برقرار باشد، و وب سایت یا محتوای  آن از نظر صحت، دقت، بروز بودن، کامل بودن، قابل اعتماد بودن و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد ولی هیچ کدام از این موارد را نمی توانیم تضمین کنیم و مسئول نیستیم.

8_ دسترسی و قابل اعتماد بودن

ما سعی میکنیم که شما دسترسی شبانه روزی تمامی 7 روز هفته داشته باشید و سعی میکنیم هرگونه زمان از کار افتادگی را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری وب سایت یا ابطال و مشکلات فنی دیگر لازم باشد، دسترسی شما به وب سایت یا ارائه خدمات و محتوای وب سایت را موقتا متوقف با معلق کنیم، ولی سعی میکنیم زمانش را بسیار کوتاه کنیم.

9_هزینه و بهاء

خدمات در وب سایت ایتاویلا اعم از ثبت آگهی و… با هزینه ای از پیش تعریف شده است.

10_ قوانین نافذ

در اداره وب سایت، قوانین جمهوری اسلامی ایران نافذ هستند و ایتاویلا از قوانین و مقررات ایران پیروی می کند و تحت نظام قضایی ایران عمل خواهد کرد. هرگونه قانونی که به شکل اجتناب ناپذیر و رد ناشدنی در موردی و موضوع وارد باشد و صدق کند، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد.

 

تذکر مهم برای بازدیدکنندگان ایتاویلا:

وب سایت ایتاویلا به دلیل عدم ذی نفع بودن در معاملات، مسئولیتی در قبال صحت قطعی محتوای آگهی دهندگان ندارد. بازدیدکننده محترم لازم است پیش از هرگونه معامله ای کلیه استعلامات قانونی و لازم را از فروشنده مستقیم به عمل آورد. در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک لطفا از طریق تماس با ما سایت گزارش دهید.