شرایط و قوانین

گروه ایتاویلا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون جرائم رایانه ای و قانون تجارت الکترونیک فعالیت می کند ، دسترسی و استفاده کاربر از وب سایت  itavila.com ، مشروط به رعایت قوانین فوق الذکر ، سایر قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران و ضوابط و شرایط ذیل قرارداد می باشد . شما با ورود به وب سایت و هربار استفاده از آن به هر شکلی اعم از ثبت ملک ، درخواست خرید ، بازدید از وب سایت و … بدون هیچگونه محدودیت و شرطی ، قرارداد را فهمیده اند ، آن را پذیرفته اند و به آن ملزم و پایبند هستید . ورود کاربران به وب سایت itavila.com به منظور استفاده از خدمات ارائه شده توسط ایتاویلا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست های حفظ حریم شخصی ایتاویلا است .

تعاریف

1_محتوا:

کلیه مطالب اعم از تصویری نوشتاری و صوتی موجود در وب سایت می باشد که شامل و محدود به اطلاعات ، داده ها ، گرافیک ، نرم افزار  ، آیکون دکمه ، علائم تجاری ، سرویس های الکترونیکی ، تصاویر ، فایل های صوتی و تصویری می باشد . (محتوا در ایتاویلا توسط کاربران (اشخاص حقیقی) و مشاورین تایید شده مدیران آژانس های املاک معتبر و دارای جواز کسب اتحادیه املاک بارگذاری می شود ) .

شرایط و قوانین :

قرارداد قانونی که شما با ما می بندید و شامل این شرایط و قوانین ، سیاست حریم خصوصی و دیگر سیاست ها ، دستورالعمل ها و مقرراتی می شود که در وب سایت ما وجود دارد .

شما ( یا ضمیر مالکیت “تان” ) : به معنی هر کاربر وب سایت شامل کسانی که وارد وب سایت می شوند و یا از خدمات وب سایت استفاده می کنند ) .

2_مشاوره املاک

مشاوره شخصی است که از طرف ایتاویلا به عنوان مشاور متعهد و صادق در حوزه املاک و مستغلات شناخته شده و به عنوان زیر مجموعه املاک دارای مجوز اتحادیه مشاورین املاک برای خدمت دهی به متقاضیان خرید و اجاره ملک ، مورد تایید می باشد .

3_خدمات ایتاویلا

ایتاویلا یک پلفترم  خدمات ملکی رایگان است ، که امکان برقراری ارتباط ، به منظور ارائه خدمات مشاوره ای املاک ، میان مشاوران مورد تایید ایتاویلا و متقاضیان خرید و اجاره ملک را فراهم می کند . این وب سایت ، این فرصت را برای شما فراهم می کند که از میان تعداد متنوعی از املاک که برای فروش و یا اجاره از طریق وب سایت فهرست بندی شده اند به جستجو و انتخاب بپردازید . وب سایت این خدمات را به وسیله ی اعطای دسترسی شما به محتوای وب سایت فراهم می کند .

4_ حریم خصوصی

جمع آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی درباره شما ، تحت سیاست حریم خصوصی ما قرار دارد . ما از اطلاعات شما برای پیشبرد امور ملکی خودتان استفاده خواهیم کرد و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی گذاریم مگر به حکم صریح قوانین ایران . حفاظت از اطلاعات شخصی و هویتی شما از وظایف قانونی ایتاویلا و به طور جدی به آن پایبند می باشد .

5_ مالکیت معنوی

مالکیت فکری و معنوی علامت تجاری ، نام وب سایت و نام دامنه ی وب سایت تماما متعلق به ایتاویلا می باشد و تمامی حقوق مربوطه برای ایتاویلا محفوظ است .

6_ ضوابط و محدودیت ها

با استفاده از این وب سایت شما موافقت می کنید که این کارها را انجام ندهید :

_آدرس ایمیل غیر واقعی ارائه بدهید ، هویت دیگران را تقلید و یا جعل کنید ، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان دهید .

_ سعی کنید از طریق ایتاویلا به سیستم های کامپیوتری و یا مطالبی دسترسی غیر مجاز پیدا کنید یا مهندسی معکوس انجام دهید .

_ از طریق ایتاویلا دست به جمع آوری خودکار اطلاعات بزنید .

_تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد ایتاویلا به هر شکلی

_استفاده از ایتاویلا یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد ، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند  ، یا اینکه فریبکارانه ، وقیحانه، گستاخانه ، گمراه کننده یا توهین آمیز باشد .

شما موظف هستید از شماره تلفن همراه متعلق به خود استفاده کنید ، در غیر اینصورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه شخص مسئول خواهید بود .

7_مسئولیت ها و سلب مسئولیت ها :

در محل زندگی شما ممکن است برخی قوانین حمایت از مصرف کننده وجود داشته باشد .چنانچه این قوانین در موضوعی صدق کنند و نافذ باشند . ما قصدی برای رد با تغییر آنها نداریم . به اینگونه قوانین ، قوانین مصرف کننده را ناپذیر میگیریم . به جز در مواردی که قوانین مصرف کننده را ناپذیر حکم کنند . در باقی موارد :

ما تنها متعهد به وعده های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده ایم . در قبال برداشت های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم .

ما تلاش معقولی می کنیم که محتوا با دسترسی مشابه وب سایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند و اینکه ایرادها رفع شوند و اینکه محتوای وب سایت عاری از ویروس دیگر اجزاء مخرب باشد ، ولی هیچ کدام از این موارد را نمی توانیم تضمین کنیم و تضین نمی دهیم .

ما تلاش معقولی می کنیم که دسترسی شما به وب سایت برقرار باشد ، و وب سایت یا محتوای  آن از نظر صحت ، دقت ، بروز بودن ، کامل بودن ، قابل اعتماد بودن و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد ولی هیچ کدام از این موارد را نمی توانیم تضمین کنیم و مسئول نیستیم .

8_ دسترسی و قابل اعتماد بودن

ما سعی میکنیم که شما دسترسی شبانه روزی تمامی 7 روز هفته داشته باشید و سعی میکنیم هرگونه زمان از کار افتادگی را به حداقل برسانیم . ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری وب سایت یا ابطال و مشکلات فنی دیگر لازم باشد ، دسترسی شما به وب سایت یا ارائه خدمات و محتوای وب سایت را موقتا متوقف با معلق کنیم ، ولی سعی میکنیم زمانش را بسیار کوتاه کنیم .

9_هزینه و بهاء

تمامی خدمات در وب سایت ایتاویلا اعم از ثبت ملک ، ثبت درخواست ، خرید ، مشاوره ملکی و … رایگان است .

10_ قوانین نافذ

در اداره وب سایت ، قوانین جمهوری اسلامی ایران نافذ هستند و ایتاویلا از قوانین و مقررات ایران پیروی می کند و تحت نظام قضایی ایران عمل خواهد کرد . هرگونه قانونی که به شکل اجتناب ناپذیر و رد ناشدنی در موردی و موضوع وارد باشد و صدق کند ، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد .