درباره ایتاویلا

itavila.com

وب سایت ایتاویلا اولین پلتفرم بررسی ، انتخاب و خرید ویلا ، خانه ، زمین و آپارتمان در شمال کشور است که تخصصی تر و دقیق تر شما را در میان انبوه آگهی های مشاورین املاک به معامله نزدیک میکند. بد نیست بدانید که واژه ایتا برگرفته از گویش گیلکی است که معادل فارسی آن به معنی ‘یک’ و بطور کلی واژه ایتاویلا به معنای یک ویلا و یا یک عدد ویلا میباشد.

محوریت اصلی گروه ایتاویلا بررسی و انتخاب فایل های ملکی خارج از بافت شهری در مراکز شهرها و استان های شمالی کشور است ولی با توجه به دغدغه های مشتریان در بازار مسکن بر آن شدیم که وب سایتی مفید و کامل برای جویندگان و خریداران ملک مسکونی ، ویلا و زمین در شمال کشور را فراهم کنیم تا متقاضیان بتوانند بر اساس تمامی نیازهای ملکی خود فایل و آگهی مورد نظر خود را از میان صدها و هزاران آگهی براحتی جستجو و برای خرید و معامله آن با ارتباط با آگهی دهنده اقدام نمایند.

ایتاویلا در نظر دارد که مسیری به روز ، شفاف ، کارآمد و کم هزینه برای یافتن ملک باشد و تبدیل به مرجعی تخصصی برای اطلاعات مسکن در شمال کشور شود. در ایتا ویلا هدف ما این خواهد بود با انجام اقداماتی جامع در راستای چشم انداز کلی مجموعه زمینه را برای شفاف سازی و به حداقل رساندن زمان و ریسک برای متقاضیان و عرضه کنندگان مسکن بازار را فراهم نماید و امید است برای کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت مفید واقع گردد.